Spotkanie wigilijne Klubu Czytelniczego to piękny, magiczny czas. 🥰🌲
W ciepłej atmosferze była możliwość wspólnego składania sobie życzeń, bycia ze sobą, porozmawiania oraz śpiewania kolęd. 😊