Spotkanie wigilijne Klubu Czytelniczego to piękny, magiczny czas. 

W ciepłej atmosferze była możliwość wspólnego składania sobie życzeń, bycia ze sobą, porozmawiania oraz śpiewania kolęd. 
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z preferencjami Twojej przeglądarki.Możesz zmienić te ustawienia korzystając z opcji przeglądarki.